Mini Radio Taxi 19626

Adres: ul.Słubicka 18 53-615 Wrocław
Telefon: 071-321-5555
 

Zagłosuj:  
0
0 
Dyspozytorka bezczelna
by An
on October 12, 2018
Zamowilam taxi i nikt nie przyjechal po 2 godzinach juz z domu zadzwonilam i zwrocilam kulturalnie uwage ,ale podniesionym tonem co bylo normalne w mojej sytuacj .Bezczelna kobieta sie rozlaczyla i juz mojego tel.nie odebrala.Tragedia jest takie traktowanie klienta.Nie polecam ich pomimo,ze czesto zamawialam ta korporacje.Niech spadaja,a ta kobieta powinna zmienic prace !!!!!!!!
0 
by Franciszek
on August 30, 2018
Starszy pan z srebrnego mercedesa z logiem mini wyjątkowo chamski wobec innych kierowców, nerwowo i nieprzyjemnie. Jakby był na prochach. Dziwię się , że z takimi współpracują. Nie przynosi to firmie chwały
0 
OSZUST
by katarzyna
on June 4, 2018
W DNIU 03,06 JECHALAM TAXI Z PANEM KORY WIOZL MNIE Z GRABISZYNKSIEJ NA ŁOWIECKA WIEC TO JEST STREFA MIASTA ZE WZGLEDU ZE BYLA TO NIEDZIELA JECHALAM NA TARYFIE NR 2 , NIESTETY PAN BYL TAK ZACHLANNY ZE PRZESKAKIWAL MI Z TARYFY NR 2 NA TARYFE NR 3 PONIEWAZ CHCIAL SOBIE ZAROBIC NA BOKU . !!!! ZWYKLY OSZYST !!!!!! TARYFA NR 3 OBAWIAZUJE POZA MIASTEM DLA PRZYPOMNIENIA !!!!!!! dZIEKUJE WIECEJ NIE SKORZYSTAM Z USLUG ZLODZIEJA !!
2 
by Sylwia
on April 25, 2018
Nie polecam. Z dworca pod Chałubińskiego koszt 27zł a u innych 13 zł. Brak taryfikatoru, syf i nie dają paragonu. Żenada, żerują na przyjezdnych
2 
cham z czarnego mercedesa
by Pablo
on April 19, 2018
19.04.2018 wsiadłem do czarnego mercedesa z tej firmy,na ulicy Stalowej, kierowca próbował mnie przewieźć po mieście więc pouczyłem pana taksówkarza jak jedzie się do Astry,wnerwił się zawrócił przez torowisko i zaczął mnie pouczać, więc wysiadłem na światłach i usłyszałem wypierd..aj. Omijajcie tą korporacje z daleka.Nie polecam.
0 
by Anna
on April 19, 2018
ODRADZAM!!!
trasa przejazdu: Pl. Wróblewskiego- ul. Bema; koszt 15 zł- bez włączonego taksometru; nr boczny:23*8. Zgłaszana skarga - brak efektu; podany nr telefonu "zarządu" (71- 322- 48 **) nie odpowiada. Żałuję,że nie zażądałam rachunku ... co ma wisieć nie utonie
0 
Kiedyś byłam zadowolona
by Małgorzata
on January 29, 2018
To był kiedyś mój 'pewniak'. Przez długie lata byłam zadowolona z usług, niestety ostatnio tak podrożało, że musimy się rozstać. Za ten sam kurs płacę 1,5 tyle co jeszcze parę tygodni temu. A może to bonus 'lojalnościowy' dla starych klientów? Szkoda...
2 
ODRADZAM
by Kamila
on January 1, 2018
Zdecydowanie ODRADZAM, zamawiałam dziś kurs z Leśnicy w okolice Borowskiej, dzwonię pytam o cenę kursu oraz formę płatności, po uzyskanych informacjach ok. 72PLN i płatność kartą decyduję się na zamówienie, kierowca podjeżdża spóźniony ale "tylko" 5 min więc przymykam oko...nie jesteśmy nawet w połowie trasy a Pan stwierdza że będzie mnie wiózł do bankomatu bo mu GPS nie działa......no żal, odmawiam (mam jeszcze gotówkę) i proszę aby wiózł mnie na adres docelowy, kierowca chyba nawet nie wie gdzie ma jechać, skręca nie w te ulice co trzeba i przedłuża trasę, i Najlepsze! gdy dojeżdżamy na miejsce chcę zapłacić a Pan do mnie 83 PLN!! Pytam za co, przecież kurs powinien być tańszy- i tu NAJBARDZIEJ ŻENUJĄCA ODPOWIEDŹ ŚWIATA "no rzeczywiście wychodzi 71 PLN ale przecież stałem na jednych i drugich światłach,, ZŁODZIEJSKA KORPORACJA I SAMI TAKSÓWKARZE CWANIACY!!! omijać z daleka!!
0 
mini radio.
by xx
on October 16, 2017
Niestety. Nieuczciwość nieuczciwosc nieuczciwosc.panowie żylują bez skrupułów. Jak dla mnie bandyctwo i 100% ponad to co gdzie indziej .
2 
Bez komentarza
by Jarek
on June 16, 2017
W dniu wczorajszym, tj, 15.06.2017, zamówiłem taksówkę na pętlę tramwajową Krzyki. Na początku trudno było wytłumaczyć pani z centrali o jakie miejsce mi chodzi. Dowiedziałem się, że bez numeru domu nie ma pojęcie gdzie ma ją wysłać. Po dłuższym tłumaczeniu i podaniu kilku punktów orientacyjnych w końcu się udało. Zapytałem, przed złożeniem zamówienia, ile będzie kosztował kurs na lotnisko. Dowiedziałem się, że maksymalnie 60 złotych. Zgodziłem się na tą cenę. Taksówka przyjechała po kilku minutach, czarny Mercedes o numerach DW705XC, sympatyczny kierowca i kurs bez problemów. Na miejscu dowiedziałem się, że muszę zapłacić prawie stówkę ! Gdy powiedziałem, że umawiałem się na 60 złotych, usłyszałem, że chyba nie w tej korporacji ! Kpina z klienta i jawne oszustwo. Zadzwoniłem do pani z centrali ale nie chciała już ze mną rozmawiać. Rozłączyła się w trakcie rozmowy. Pierwszy i ostatni raz skorzystałem z usług tej firmy.
   Odsłon: 5687
Kalendarze trójdzielne Warszawa
Kalendarze trójdzielne Warszawa